Kontakt biuro@tupak.pl 

PolishPLEnglish (UK)
 • najlepsze torby
  najlepsze torby

  papierowe dla każdego!

 • zapakuj, reklamuj,
  zapakuj, reklamuj,

  ciesz się prestiżem!

 • stwórz własną
  stwórz własną

  niepowtarzalną torbę!

O firmie - Tupak

 

Tupak to dynamicznie rozwijająca się firma w oparciu o główny cel - tworzenie idealnej torby papierowej.  Nasze produkty służą jako praktyczne opakowania, jak również są wyrazistym i skutecznym nośnikiem reklamy marki/produktu.

 

W oparciu o długoletnie doświadczenie produkujemy wysokojakościowe torby, zapewniamy naszym klientom doradztwo, oprawę graficzną i najlepsze rozwiązania. Zaufało nam już wiele międzynarodowych firm które chętnie do nas wracają, a nowych klientów wciąż przybywa.

 

Torby papierowe TUPAK są wykonywane manualnie, każda jedna torba przechodzi kontrole jakości, tak aby do klienta dotarł niezawodny i perfekcyjny produkt.

 

Różnorodność rozmiarów i kształtów jakie dają tanie torby papierowe TUPAK pozwala zapakować najbardziej wyszukany produkt.  Celem wyróżnienia toreb, stosujemy takie wykończenia jak  lakier UV, hot stamping i  tłoczenie.

 

Naszym atutem jest realizacja niskich nakładów już od 50szt. Takie rozwiązanie pomaga zamówić ilości które rzeczywiście są potrzebne, bez konieczności magazynowania i zamrożenia gotówki na większe zamówienie.

 

5 kroków do wykonania torby reklamowej

 

torba reklamowa 1 torba papierowa 1 torby reklamowe 2 torby papierowe 2
Dobór rozmiaru Określenie ilości zamówienia Dobór uchwytu Określenie ilości kolorów zadruku

 

05


Dane kontaktowe do złożenia zamówienia